Program 44 Bielskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego pod patronatem Prezydenta Miasta Bielska-Białej w dniu 2018-04-29

Gmina Bielsko-Biała
Rodzinne Rajdy Rowerowe

Startujemy z Pl. Ratuszowego kierując się w stronę Czechowic-Dziedzic gdzie na stadionie MOSIR-u odbędzie siępółmetek. Drugi etap prowadzi w stronę terenówZIAD-uw Bielsku-Białej, gdzie odbędzie sięfinał rajdu.

  • 9.00 ROZPOCZĘCIE RAJDU - wywiady z gośćmi i uczestnikami
  • 9.30 START RAJDU – Plac Ratuszowy w Bielsku-Białej
  • 9.30 – 11.00 I ETAP (ok. 13 km)
  • 11.00– 12.30 PÓŁMETEK w Czechowicach-Dziedzicach - przeprowadzenie konkurencji sprawnościowych, weryfikacja uczestników konkurencji regulaminowych
  • 12.30 – 14.30 II ETAP ( ok.19 km)
  • 14.30 – 16.00 FINAŁ 44 Bielskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego na terenie ZIAD-u - ciepły posiłek, rozstrzygnięcie konkurencji regulaminowych, rozstrzygniecie konkursu oraz loteria, rozdanie nagród, zakończenie rajdu

Hymn Rodzinnych Rajdów Rowerowych w Bielsku-Białej


Pliki do pobrania


Zapisy na rajd


W dniach 23-28.04.2018 – 15 zł, w biurze Beskidzkiego Towarzystwa Cyklistów w Bielsku-Białej przy ul. Krasińskiego 5a. W dniu rajdu 29.04.2018 – 25 zł, na Placu Ratuszowym w Bielsku-Białej. W ramach opłaty: koszulka, folder okolicznościowy, kupon na ciepły posiłek, ubezpieczenie. Uczestnicy rajdu mogą wraz z pakietem startowym zakupić los loterii fantowej 44 BRRR – koszt 5 zł. Nagrodą główną są 4 rowery.
Nagrodami dodatkowymi są: zaproszenia do Pizzerii Margerita, zaproszenia do KFC, gadżety rowerowe.

Trasa rajdu

Koszulka rajdu

Folder rajdu

Utrudnienia w ruchu

Beskidzkie Towarzystwo Cyklistów uprzejmie informuje, że w dniu 29 kwietnia 2018 r. w Bielsku-Białej odbędzie się 44 Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy pod patronatem Prezydenta Miasta Bielska-Białej. Rajd wystartuje o 9:30 z Placu Ratuszowego w Bielsku-Białej i przejedzie w pierwszym etapie w stronę Czechowic-Dziedzic. Po przerwie rowrzyści powrócą do Bielska-Białej i skierują się na tereny ZIADU-u. Za wynikłe utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Z poważaniem
Beskidzkie Towarzystwo Cyklistów
Organizator Bielskich Rodzinnych Rajdów Rowerowych

Utrudnienia w ruchu - pobierz plik

Czechowice - Dziedzice

półmetek rajdu

Cenisz spokój i aktywny wypoczynek? Rower, piesze wędrówki po lasach czy zapomnienie w książce na przydrożnej ławce ? To wszystko i jeszcze więcej odkryjesz w gminie Czechowice-Dziedzice. Dla dużych i małych, starszych i młodszych, w pojedynkę czy z rodziną.  

Sprawozdanie

SPRAWOZDANIE Z 44 BIELSKIEGO RODZINNEGO RAJDU ROWEROWEGO
POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA BIELSKA-BIAŁEJ

organizator Beskidzkie Towarzystwo Cyklistów

Sprawozdanie - pobierz plik

Edycje rodzinnych rajdów rowerowych w Bielsku-Białej