Program 34 Bielskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego pod patronatem Prezydenta Miasta Bielska-Białej w dniu 2013-04-21

Gmina Bielsko-Biała
Rodzinne Rajdy Rowerowe
  • 9:00 ROZPOCZĘCIE RAJDU - wywiady z gośćmi i uczestnikami
  • 9:30 START RAJDU – Plac Ratuszowy w Bielsku-Białej
  • 9:30 - 11:30 I ETAP (ok. 23 km)
  • 11:30 – 13:00 Półmetek w Jaworzu - występ zespołu regionalnego, przeprowadzenie konkurencji sprawnościowych, degustacja jogurtu, weryfikacja uczestników konkurencji regulaminowych
  • 13:00 – 14:30 - II ETAP (około 11 km)
  • 1430 – 1630 Finał XXXIV Bielskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego na terenie ZIAD-u - ciepły posiłek, rozstrzygnięcie konkurencji regulaminowych, rozdanie nagród, zakończenie rajdu

Podczas przejazdu przez skwer przy ulicy Sempołowskiej i Park Włókniarzy poruszamy się wyznaczonym do tego celu chodnikiem. Prosimy zachować ostrożność! Pierwszy etap jest dość wymagający i liczy 21,5 km. Do pokonania mamy kilka podjazdów na odcinku od ul. Olszówka do ul. Turystycznej w Jaworzu. Drugi etap ma 11,5 km. Do pokonania podjzad przy ulicy Dębowiec, stromy zjazd na ulicy Jeżynowej i dwa podjazdy na ulicy Gościnnej.
 

Hymn Rodzinnych Rajdów Rowerowych w Bielsku-Białej


Pliki do pobrania


Zapisy na rajd


Zapisy na rajd w dniach 15-20.04.2013 w biurze BTC w Bielsku-Białej przy ul. Krasińskiego 5a oraz w dniu rajdu od 8:30 – 9:30 - Plac Ratuszowy w Bielsku-Białej.

Trasa rajdu

Folder rajdu

Gmina Jaworze

półmetek rajdu

W tym miejscu każdy może znaleźć coś dla siebie, coś wyjątkowego i niespotykanego gdzie indziej. Gminę charakteryzuje jedyna w swoim rodzaju przyroda, piękne zarówno latem jak i zimą widoki oraz czyste, górskie powietrze. Wszystko to urozmaicone jest licznymi imprezami kulturalnymi prezentującymi rodzimy folklor Śląska Cieszyńskiego oraz sportowymi, dzięki którym Gmina promuje sport wśród dzieci i dorosłych. 

Sprawozdanie

21 kwietnia 2013 roku odbył się 34 wiosenny Rodzinny Rajd Rowerowy w Bielsku-Białej, który rozpoczął cykl Beskidzkich Rodzinnych Rajdów Rowerowych. Od wczesnego rana panowała piękna słoneczna pogoda, na start przybyło blisko 2700 sympatyków dwóch kółek, a reszta rowerzystów dołączała na trasie rajdu. Łącznie rajd przejechało około 3000 osób.

Sprawozdanie - pobierz plik

Edycje rodzinnych rajdów rowerowych w Bielsku-Białej