22 Rodzinny Rajd Rowerowy

Trasa :

  • start: Bielsko Biała, Pl. Ratuszowy
  • półmetek: Pisarzowice, Stadion LKS
  • meta: Bielsko Biała, ATH

22 kwietnia 2007r. odbył się 22 Rodzinny Rajd Rowerowy w Bielsku-Białej, który rozpoczął tegoroczny cykl Beskidzkich Rodzinnych Rajdów Rowerowych. Od samego rana towarzyszyła nam piękna słoneczna pogoda. Na starcie , pod ratuszem spotkało się ok. 2500 sympatyków dwóch kółek.
Pani Poseł Grażyna Staniszewska kolejny raz prowadziła wywiady z władzami miasta na temat ścieżek rowerowych w Bielsku-Białej, wyrażając nadzieję, że lobbing na rzecz ścieżek w końcu zaskutkuje ich budową
O godz. 9.30 peleton ruszył w kierunku Pisarzowic. I etap liczył 23 km. Podczas półmetka na stadionie LKS Pionier Pisarzowice można było miło spędzić czas, odpocząć, wysłuchać występu orkiestry dętej OSP z Pisarzowic.
Około godz. 13.30 rozpoczą się II etap rajdu o długości 24 km, rowerowe rodziny zmierzający w kierunku bielskich Błoni  na FINAŁ 21 RODZINNEGO RAJDU ROWEROWEGO.
Na terenie ATH uczestnicy mogli zjeść tradycyjną grochówkę, zwiedzić kiermasz rowerowy i emocjonować się konkurencjami regulaminowymi, a przede wszystkim loterią. Impreza zakończyła się około godziny 17.30.

powrót