Utrudnienia w ruchu - organizacja 41 Rodzinnego Rajdu Rowerowego

 Beskidzkie Towarzystwo Cyklistów uprzejmie informuje, że w dniu 18 września br. w Bielsku-Białej odbędzie się 41 Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy pod patronatem Prezydenta Miasta Bielska-Białej. Rajd wystartuje o 9:30 z Placu Ratuszowego w Bielsku-Białej i przejedzie w pierwszym etapie następującymi ulicami: Ratuszowa, 11 Listopada Łukowa, Komorowicka, Ceramiczna, Cegielniana, Przeciętna (przejazd pod węzłem Rosta do Braterskiej ), Braterska, Dusznicka, Barkowska, Grenady, 13 Zakrętów, Pod Kasztanem, Janowicka, Zagrody, Jowisza, Taternicza, Do Lasu, Bielska, Przygraniczna, Graniczna, Nadbrzeżna, Dworcowa Przecznia ( wjazd na teren LKS w Kozach )

 Drugi etap rajdu rozpocznie się o godz. 13:00 planowo powinien potrwać do 14:30. W tym czasie rowerzyści przejadą kolejno ulicami: Szkolna, Przecznia, Dworcowa, Młyńska, Topolowa, Pod Grapą, Chmielowa, Sadowa, Krańcowa, Witosa, Krzemionki, Wyzwolenia, Sucharskiego, Nowy Świat, Janowicka, 13 Zakrętów, Bystra, Barkowska, Dusznicka, Braterska (przejazd pod węzłem Rosta do Braterskiej ), Przeciętna, Cegielniana i Ceramiczna. 
 
W związku z powyższym wyżej wymienione ulice zostaną zamknięte dla ruchu na czas przejazdu rowerzystów. Za wynikłe utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.
 
Beskidzkie Towarzystwo Cyklistów

powrót