Utrudnienia w ruchu w dniu 20.09.2015

Beskidzkie Towarzystwo Cyklistów  uprzejmie informuje, że w dniu 20 września br. w Bielsku-Białej odbędzie się 39 Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy pod patronatem Prezydenta miasta Bielska-Białej. Rajd wystartuje o 9:30 z  Pl. Ratuszowego w Bielsku-Białej i przejedzie w etapie pierwszym następującymi ulicami:  Ratuszowa, 11 Listopada, Łukowa, Targowa, Komorowicka, Ceramiczna, Cegielniana, Przeciętna ( przejazd pod droga expresową S1), Braterska, Dusznicka, Barkowska, Grenady, 13 Zakrętów, Pod kasztanem, Janowicka, Zagrody, Jowisza, Taternicza i na terenie Pisarzowic Czernichowską, Bielską, Szkolną, Pańską. Pierwszy etap planowo zakończy się na stadionie LKS-u w Pisarzowicach wjazd od ul. Pańskiej o godzinie 11:30.

Drugi etap rajdu rozpocznie się o godzinie 13:00 i planowo powinien potrwać do godziny 14:00, w tym czasie rowerzyści wystartują w Pisarzowicach ze stadionu przejeżdżając kolejno ulicami: Pańską, Wodną, Liliową, Czernichowską i na terenie Bielska-Białej: Taterniczą, Jowisza, Zagrody, Janowicka, Pod Kasztanem, 13 Zakrętów, Bystrą, Barkowską, Dusznicką,  Braterską, Przeciętną, Cegielnianą i
Ceramiczną –wjazd na metę w Parku Rosta.

Z związku z powyższym wyżej wymienione ulice zostaną zamknięte dla ruchu samochodowego na czas przejazdu rowerzystów. Za wynikłe utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Z poważaniem
Beskidzkie Towarzystwo Cyklistów

powrót